oradiu.png

PIERWSZE POLSKIE RADIO W LONDYNIE!

Pierwsze Polskie Radio w Londynie – Radio HeyNow rozpoczęło emisję w Sylwestra 2003. Można nas słuchać w internecie www.radioheynow.com ale podejmujemy starania o nadawanie na falach radiowych i w satelicie. Nasze programy są dostepne w systemie podcasting jak rowniez bedziemy dystrybutorami odbiornikow radia internetowego – Infusion, które juz cieszą sie niesamowitym zainteresowaniem.
baner4.png
Nasze audycje skierowane są nie tylko do słuchaczy w Wielkiej Brytanii czy Polsce ale na całym świecie. Jesteśmy stacją informacyjno-muzyczną nadającą całodobowe audycje w języku polskim i angielskim.

Godziny 13.00 – 15.00 i 19.00-24.00 GMT poświęcone są programom na żywo: serwis wiadomości z Londynu, Polski i świata, przegląd prasy, aktualności biznesowe, wywiady z vip-ami. To także publicystyka, wiadomości sportowe, reportaże, programy młodzieżowe i muzyczne. Nasz mikrofon jest dla wszystkich; odkrywamy i lansujemy talenty. Ważną pozycję zajmuje muzyka , w której jest miejsce dla wielu jej gatunków. Shout! , Glasgow Voice są równiez audycjami anglo języcznymi.

Prezentujemy sprawy ważne zarówno dla tych Polaków, którzy mają zamiar przybyć lub przebywają w Wielkiej Brytanii czasowo, jak i dla tych, którzy mieszkają tu na stałe oraz dla tych, którzy tutaj się urodzili.

Jesteśmy pomostem łączącym wiedzę, doświadczenia, poglądy i kulturę kolejnych pokoleń polskiej emigracji w Wielkiej Brytanii i nowych obywateli Unii Europejskiej. Radio po dwuletniej działalności może pochwalić się ponad 20-sto osobową grupą ludzi zaangażowanych społecznie w tworzeniu audycji i reportaży. Liczba współpracowników wzrasta poprzez wprowadzenie koncepcji virtualnych reporterów rozsianych po całym świecie oraz transmisji na zywo.

Słucha nas średnio 1,500 osób dziennie, z czego 60% w UK, 30% w Polsce i pozostałe 10% rozklada sie na ponad 20 krajów poczynając od USA a kończąc na tak egzotycznych krajach jak Japonia i Brazylia. Strona Internetowa radia HeyNow jest odwiedzana średnio przez 2,000 osób dziennie.

Kontakt

Radio HeyNow Limited

Westec House West Gate,

W5 1YY Londyn

020 8252 1143 

Redakcja@radioheynow.com

logo male biale

Please publish modules in offcanvas position.