DEBIUT

STAWIAMY NA DEBIUTUJĄCYCH ARTYSTÓW - MICHAŁ BARTOSZUK CZEKAMY NA SINGIEL!
Michał Bartoszuk, nikomu dotąd nieznany 17 letni chłopak dążący do spełnienia swoich marzeń.Michał to młody wokalista pochodzący z Chełma, śpiewu uczy się już od 8 lat.Obecnie pracuje nad debiutanckim singlem, który będzie zapowiedzią jego przyszłych artystycznych wyzwań. Singiel w stylu pop & r&b opowiadać będzie o poszukiwaniu drogi do szczęścia, o lęku przed wyznaniem swoich uczuć drugiej osobie. Jak mówi artysta jest to bardzo osobisty utwór niosący przesłanie dla ludzi w podobnej sytuacji. Współautorką tekstu jest młoda tekściarka Patrycja Kuśmierczuk. Premiera singla oraz teledysku planowana jest na wrzesień 2014 roku. Artysta o dokładnej dacie premiery powiadomi na swoich facebooku (www.facebook.com/michalbartoszuk) Zapraszamy do jej polubienia.


Nasze radio jest oficjalnym patronem medialnym Michała Bartoszuka.

WIĘCEJ O MICHALE:

Michał Bartoszuk -- młody, pochodzący z Chełma wokalista.

Po raz pierwszy publiczności zaprezentował się w 2007r, kiedy to wraz z nieistniejącym już /Zespołem Muzyki Dawnej -- Artes Liberales/ wykonał kilka utworów wokalno-instrumentalnych.

Od czasu swojego debiutu scenicznego Michał zagrał kilkanaście koncertów solowych w całej

Polsce oraz występował gościnnie na wielu imprezach lokalnych i ogólnopolskich.

 

       Michał od najmłodszych lat przejawiał zdolności muzyczne.

W wieku 8 lat zaczął naukę śpiewu u Wandy Stopy, jak sam mówi, to Ona nauczyła go wszelkich podstaw oraz dała szansę poznania wielu wspaniałych ludzi związanych ze światem muzycznym.

W sierpniu 2012 uzyskał nominację do Festiwalu "Laur -- Kruszwica 2012" a w listopadzie wziął udział w castingu muzycznym do nowego polskiego boys bandu, w którym to jury:
Katarzyna Wilk i Mieczysław Szcześniak), przyznali mu nominację do finału.

W roku 2013 Michał zaczął bardzo poważnie budować swoją ścieżkę artystyczną.

W czerwcu podjął bardzo ważną i trudną decyzję o zaprzestaniu koncertowania, zmianie nauczyciela wokalu - poświęcenia się w pełni szkoleniu głosu, i tak trafił do Studia Jazzu i Muzyki rozrywkowej w Lublinie, niestety nauka tam była bardzo krótka lecz intensywna. We wrześniu zaczął szkolenie wokalu pod okiem indywidualnej trenerki wokalnej, absolwentki wydziału Jazz i Muzyka Estradowa oraz Edukacja Muzyczna w Lublinie - Pani Moniki Hiszpańskiej

Oprócz wyżej wymienionych nauczycieli śpiewu Michał uczył się również u wybitnej wokalistki jazzowej -- Grażyny Łobaszewskiej a także miał szansę wysłuchać porad i wskazówek dotyczących techniki wokalnej od córki Czesława Niemena -- Natalii Niemem a także Katarzyny Wilk, Katarzyny Groniec oraz Andrzeja Piasecznego.

W styczniu 2014 Michał rozpoczął pracę nad debiutanckim singlem, który ukarze się we wrześniu 2014 roku.

Tuż po opublikowaniu informacji o przygotowaniach do wydania singla Michał rozpoczął współpracę z managerem muzycznym Grzegorzem Strózikiem.

Kontakt

Radio HeyNow Limited

Westec House West Gate,

W5 1YY Londyn

020 8252 1143 

Redakcja@radioheynow.com

logo male biale

Please publish modules in offcanvas position.