facebook
Get Adobe Flash player

ANNA HACZYK

Ukończyła studia filozoficzne na wydziale Filozoficzno - Historycznym Uniwersytetu Łódzkiego, ponadto ukończyła również studia licencjackie na wydziale Kulturoznawstwa Akademi Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi, zdobywając tytuł Menadżera Kultury Mediów.
Niepoprawna idealistka i marzycielka, której pasją ponad wszytsko jest muzyka. Pisze eseje i felietony z różnych dziedzin kultury, takich jak na przykład muzyka, sztuki wizualne czy film. Ciekawy i oryginalny punkt widzenia na różne tematy, sprawia iż jej prace są naprawdę warte poświęcenia uwagi, a ponad to zobaczycie, że po tych artykułach życie JUŻ NIE BĘDZIE TAKIE SAMO JAK WCZEŚNIEJ!

Gorąco zachęcamy do czytania artykułów
Oto lista dotychczas napisana dla naszego radia:

INTELIGENCJA NA SPRZEDAŻ - W ZALEWIE WSPÓŁCZESNEJ KOMERCJI
zobacz<

W zalewie współczesnej komercji, trudno zorientować się, co jest przejawem prawdziwego talentu, a co przedsięwzięciem czysto marketingowym. Muzyka przestała istnieć jako wartość sama w sobie, stając się produktem przeznaczonym na sprzedaż.

Damon Albarn stanowi zaprzeczenie takiego wymiaru sztuki popularnej, jednocześnie odnajdując w pop rzeczywistości niemałą przestrzeń dla własnych dokonań...

zobacz<Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału
You Tube!